Komunitní akce

Máte Porubu zarytou hluboko v srdci? Rádi se účastníte nejrůznějších akcí, ale nebaví vás na ně jezdit až do centra Ostravy? Máte hlavu plnou nápadů, ale nemáte je kde realizovat? Pokud jste si na všechny tři otázky odpověděli ano, pusťte se směle do vyplňování formuláře uvedeného níže.

Pokud bude váš nápad v souladu s posláním našeho spolku a budeme mít kapacitu pro jeho uskutečnění, moc rádi ho podpoříme. Stačí vyplnit Formulář pro konání akce.

Jestliže s námi chcete nejdříve svůj nápad na realizaci akce konzultovat, nebo Vám není cokoliv jasné, obraťte se prosím na jednu z našich koordinátorek pro komunitní akce: 

Kateřina Čigášová a Soňa Tichá (viz kontakty)

Nemáte zrovna chuť akci organizovat, ale rádi se setkáváte se svými sousedy? Tak si vyberte z nabídky v Aktualitách a přijďte mezi nás.

Pronájem a zapůjčení prostor:

Prostory komunitního centra si je možné zapůjčit pro soukromé akce (rodinné oslavy, setkání přátel apod.) nebo pro účely komerčního charakteru (školení, vzdělávání zaměstnanců, jednání firmy apod.)

Cena za půjčení prostor činí 300 Kč/hod., případně podle individuální domluvy. Pro domluvu kontaktujte Zuzanu Kuperovou (viz kontakty).

Ukázka našich prostor: