Další členové

MAKOVICE se postupně rozrůstá o nové a nové členy, kteří se zapojují dle svých vlastních přání a dovedností. Můžou se zde realizovat dle svých potřeb a vzájemně tak vytvářejí příjemné prostředí a akce pro lidi nejen z komunity, ale i z veřejnosti.

Členem spolku může být fyzická osoba starší 18 let. V případě zájmu o členství Vás budeme rádi informovat o naší činnosti a benefitech pro členy :-).

Verča

„Asi před rokem jsem hledala v Porubě možnost, kde si i matka s dítětem může zahrát na kytaru a zazpívat. Bydlela jsem pár let v Brně a tam se hraje nejen po hospodách, ale i v parcích nebo různých zájmových skupinách. Náhodou jsem se dostala k informaci, že v Porubě existuje Komunitní centrum MAKOVICE a tam by mě mohli pomoci podobné hraní rozjet. A jak takový večer probíhá? V daný večer je v komunitním centru minimálně jeden kytarista. Může se k nám přidat kdokoliv, s jakýmkoliv hudebním nástrojem, který si donese. Hrajeme pro radost, kdo co umí, bez koncertních ambicí. Kytarový večer je otevřený pro všechny věkové generace. (Perlička ze zákulisí – jednou jsme napočítali 4 generace – nemluvně, školáky, střední věk a zástupce seniorského věku).“

Mája – pravidelně se dělí o své znalosti anglického jazyka a pomáhá se rozmluvit ostatním lidem. Můžete ji potkat v roli lektorky na akci Meet&Play.

Kačka – maminka dvou malých dětí v nepravidelných intervalech pořádá zajímavé akce určené především pro menší děti.