Aktuality

Zde vás budeme informovat o tom, co se zrovna v Makovici děje a co se chystá :

Milí příznivci MAKOVICE,

od 11. 5. pozvolna obnovíme provoz komunitního centra, samozřejmě za dodržení hygienických podmínek:

• Nošení roušek v prostorách centra.
• Dodržování dvoumetrových odstupů.
• Dočasně nepodáváme občerstvení (je možné si do vlastních nádob napustit vodu z našeho vodovodu).
• Dezinfekce rukou – dezinfekční prostředek bude umístěn na botníku u vchodových dveří.
• Počet návštěvníků bude omezen, proto Vám doporučujeme rezervovat si místo předem na danou akci na email@kcmakovice.cz – hlaste prosím také počet dětí.
• Jestliže se bude jednat o akci určenou primárně pro dospělé, snažte se prosím přijít bez dětí, ať tak neblokujete místo dalším zájemcům.
• Pokud bude kapacita naplněna, další příchozí bohužel nebudou vpuštěni dovnitř.
• Více podrobností naleznete vždy ve fb události k dané akci.

Těšíme se na vás! <3

2 dnů zpět

Makovice

Koučink je účinná metoda spočívající zejména v kladení otázek, které klientovi pomáhají objevit v sobě řešení dané situace. A vy nyní máte jedinečnou příležitost využít nabídky KOUČOVÁNÍ v našich prostorách za dobrovolný příspěvek! 😊 ... Vidět víceVidět méně

Zobrazit na FB

3 dnů zpět

Makovice

Včerejší besedování pro mě bylo nabíjející - bylo příjemné si vyprávěním připomenout své zážitky a myšlenky z cest. Do velké míry se na tom podílelo zvídavé a podpůrné publikum. Počet byl tak akorát - 11 dospěláků a tři dítka :).

Díky za včerejšek. <3
Kateřina
... Vidět víceVidět méně

Zobrazit na FB

2 týdnů zpět

Makovice

Poslední den Makoviček jsme zakončili velice krásně, poklidně a dojemně. ♥️
Průvodkyně s dětmi protřídila výrobky a portfolia a společně si udělali krásnou oslavu s výbornými pochoutkami. Průvodkyně byla obdarována překrásnými kytičkami. Holčičky si na závěr připravily scénický tanec a hoši jim do toho spontánně zahráli na drobné hudební nástroje. Na rozloučenou průvodkyně dostala obejmutí opravdu od všech - i od těch, kteří se běžně mazlit nechtějí :).

A závěrečná slova naší průvodkyně:
"Byl to krásný rok, plný zvratů, emocí, nejistot, změn, ale především lásky, sbližování, respektu, poznání...jsem za něj opravdu velmi vděčná. Za vás i za vaše děti. Za to, že můžu být ve vašich životech. Děkuji."

My také z celého srdce děkujeme. Nejen průvodkyním, ale také rodičům, kteří dali důvěru nejen nám, ale především svým dětem. A v neposlední řadě děkujeme těm úžasným dětičkám, které nás v jednom kuse učí tolika věcem. <3
... Vidět víceVidět méně

Zobrazit na FB