Od září 2019 otevíráme Klub pro domškoláky (děti v režimu individuálního vzdělávání) v Ostravě – Porubě (v prostorách našeho komunitního centra – U Oblouku 501/5), s možností až pětidenní docházky týdně. Tři dny v týdnu se dětem bude věnovat profesionální průvodce vzděláváním, jeden den bude komunita zajišťovat svépomocné komunitní vzdělávání a jeden den v týdnu se budou konat nejrůznější exkurze a jiné akce, zpravidla mimo prostor MAKOVICE.

Provozní doba klubu bude od 8 do 16 hodin. Zapsané děti budou mít přednostní právo k zápisu na odpolední kroužky a také zvýhodněnou cenu za ně. Každý, kdo zapíše své dítě/děti do Klubu pro domškoláky, bude mít možnost nejen účastnit se komunitních akcí KC MAKOVICE, ale podílet se také na jejich organizaci, a to s veškerou naší podporou.

Ceník

Počet dnů,
které bude dítě trávit v komunitní škole
Cena za měsíc docházky
1 den
(plus možnost účastnit se jednou týdně exkurzí)
1 000,- Kč*
2 dny
(plus možnost účastnit se jednou týdně exkurzí)
1 800,- Kč*
3 dny
(plus možnost účastnit se jednou týdně exkurzí)
2 500,- Kč*
4 dny
(plus možnost účastnit se jednou týdně exkurzí)
3 000,- Kč*
* Možnost slevy na školném dle aktivity rodiny v komunitě!

Stravování

Máte zájem?

Zaujala vás naše nabídka? Přijďte se s námi seznámit - rádi zodpovíme vaše další otázky, ať už o fungování komunitního centra, principu komunitního vzdělávání, respektujícím přístupu či svobodě ve vzdělávání.

Kromě otevřených dveří každou středu je možné zúčastnit se také zcela nezávazně některé z našich akcí, které se konají pravidelně každé pondělí (více informací o chystaných událostech najdete na naší facebookové stránce.

Záleží nám na tom, abychom se s každým novým zájemcem osobně poznali, zjistili, co od komunitního vzdělávání očekává a čeho se třeba obává. Také pro děti bude přechod do nového prostředí snazší, když se s ním budou moci předem dobře seznámit, navíc v doprovodu těch, kterým důvěřují nejvíce – tedy vás, rodičů.